Golf 4 2.3 Vr5 gaz Problem z obrotami

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Golf 4 2.3 Vr5 gaz Problem z obrotami

Potrzebuje fachowej pomocy bo już sam nie wiem od czego to może być a wiec... Mam silni 2.3 kod AGZ czyli 150 km...Wymieniłem ostatnio przepławkę, przepustnice i czujnika wałka rozrządu...Sprawa wygląda tak auto na ma niskie obroty rzędu 800 i podczas jazdy luzując auto puszczając noge z gazu wskazówka stoi na 1000-1200 po dodaniu lekko gazdu obroty spadają do 800... I teraz sprawdziłem Ciśnienie w kolektorze i czasy wtrysków okazało się ze Ciśnienie w kolektorze to ( 4 powiedzmy ze to bary już nie pamiętam) A czasy wtrysków na poziomie (4 ms)... Po weryfikacji okazało się ze jednym z przewodów biegnącym do odmy z kolektora jest zasysana duza ilość powietrza... Postanowiłem to zatkać i teraz ku mojemu zaskoczeniu obroty spadły na biegu jałowym do 720 i silnik ładniej pracuje...Tylko teraz dlaczego on tak dużo tego powietrza potrzebuje właśnie tam???? I jakby tego było mało to auto z zaslepionym podciśnieniem ma troszkę gorsza dynamikę na niższych obrotach... POMOCY BO JA JUZ NIE MAM ZADNYCH SPOSOBÓW...

Inked20170314_141054_LI.jpg20170314_141041.jpg

Czy to co zatkałeś to była jakaś dziura, czy zatkałeś jakiś oryginalny wężyk? Co do utrzymujących się obrotów to wygląda to tak jakby przepustnica nie chciała puścić, dlatego moje pytanie - czy przy wymianie przepustnicy wyczyściłeś ją i po zamontowaniu zaadaptowałeś jak trzeba?

Tagi dla tego wątku

Similar tags